Draytek

omni antenne, kleur wit

Lees meer

Draytek Vigor ANT1207
€11,30 Excl. btw
€13,67 Incl. btw
Op voorraad
Draytek Fiberpatch kabel
€18,00 Excl. btw
€21,78 Incl. btw
Op voorraad
Draytek Voedingsadapter t.b.v.
€16,50 Excl. btw
€19,97 Incl. btw
Op voorraad
Draytek Voedingsadapter t.b.v.
€16,50 Excl. btw
€19,97 Incl. btw
Op voorraad
Draytek USB Thermometer
€23,50 Excl. btw
€28,44 Incl. btw
Op voorraad

De Vigor ANT2520 is een indoor paneel antenne die geschikt is voor de 802.11ac producten, de antenne werkt zowel op de 2.4GHz als ook op de 5GHz. De antenne zorgt voor een nog beter bereik van het draadloze signaal. De antenne heeft een RP-SMA aansluiting

Lees meer

Draytek VANT2520 Paneelantenne
€30,00 Excl. btw
€36,30 Incl. btw
Op voorraad

2860L-2862-2925-2925L-2926 serie

Lees meer

Draytek rackmount 2132-2860
€27,80 Excl. btw
€33,64 Incl. btw
Op voorraad

Bi-directionele SFP Module. TX 1310 nm 20km 100/1000Mbps

Lees meer

Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
€39,00 Excl. btw
€47,19 Incl. btw
Op voorraad

8 Port Managed GB Switch

Lees meer

Draytek VigorSwitch G1080
€40,20 Excl. btw
€48,64 Incl. btw
Op voorraad
Draytek SFP SX550, Multimode, 1,25Gbps
€44,30 Excl. btw
€53,60 Incl. btw
Op voorraad

Access Point 2.4GHz

Lees meer

Draytek Vigor AP 710
€56,00 Excl. btw
€67,76 Incl. btw
Op voorraad

De Huawei E3372h-153 is een razendsnel 4G LTE USB modem. De downloadsnelheid van deze dongle bedraagt maximaal 150 Mbps en de uploadsnelheid is 50 Mbps. De Huawei E3372h-153 heeft 2 externe antenne-aansluitingen en een MicroSD kaartslot.

Lees meer

Draytek Huawei E3372H 4G LTE Dongle
€55,00 Excl. btw
€66,55 Incl. btw
Op voorraad

VDSL2 / ADSL2/2+ modem/router met een Gigabit LAN poort

Lees meer

Draytek Vigor 130 VDSL2 - ADSL2/2+
€89,00 Excl. btw
€107,69 Incl. btw
Op voorraad

Access point 2.4GHz

Lees meer

Draytek Vigor AP 810
€86,00 Excl. btw
€104,06 Incl. btw
Op voorraad

Gigabit Broadband Router

Lees meer

Draytek Vigor 2133
€110,00 Excl. btw
€133,10 Incl. btw
Op voorraad

802.11ac Wave 2 access point

Lees meer

Draytek Vigor AP 903
€132,00 Excl. btw
€159,72 Incl. btw
Op voorraad