Ubiquiti GPON OLT SFP - UF-GP-B+

€59,68 Excl. btw
€72,21 Incl. btw
Op voorraad (1 Producten)
Op werkdagen voor 16:30 uur besteld, de volgende werkdag in huis
Voor counting... uur besteld, morgen in huis
Artikelcode UF-GP-B+
EAN 0817882020305
Informatie

Ubiquiti GPON OLT SFP - UF-GP-B+

Ubiquiti Networks offers UFiber GPON modules to increase the capacity of your UFiber OLT and connect your new customers quickly.

Specifications UF-GP-B+

Supported Media: Single-Mode Fiber
Connector Type: (1) SC/UPC
TX Wavelength: 1490 nm
RX Wavelength : 1310 nm
TX Power Range: 1.5 to 5 dBm
RX Power Range: -28 to -8 dBm
Downstream Data Rate: 2.5 Gbps
Upstream Data Rate : 1.25 Gbps
Cable Distance: 20 km

Niet gevonden wat u zocht?
Laat ons helpen!
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden...



-->