MikroTik S-55DLC80D (S-55DLC80D)

€31,10 Excl. btw
€37,63 Incl. btw
Op voorraad (5 Producten)
Op werkdagen voor 16:30 uur besteld, de volgende werkdag in huis
Voor counting... uur besteld, morgen in huis
Artikelcode S-55DLC80D
EAN
Informatie

MikroTik S-55DLC80D (S-55DLC80D)

Industrial temperature grade (-40C to +85C) SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links. Compatible with all MikroTik products, that have SFP or SFP+ cages.

Specifications S-55DLC80D

Connector: Dual-LC
Data Rate: 1.25G
Distance: 80km
Format: SFP
Mode: SM
Wavelength: 1550nm

Niet gevonden wat u zocht?
Laat ons helpen!
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden...



-->