De Vigor 2926 is een router met uitgebreide mogelijkheden, geschikt voor de zakelijke markt. De modellen uit deze serie beschikken over 2 Gigabit WAN poorten, 4 Gigabit LAN poorten en 4G/3,5G ondersteuning op de USB poorten.

Lees meer

Draytek Vigor 2926
€180,00 Excl. btw
€217,80 Incl. btw
Op voorraad

802.11ac Wave 2 access point

Lees meer

Draytek Vigor AP 903
€133,00 Excl. btw
€160,93 Incl. btw
Op voorraad

Dual Gigabit WAN Breedband Router

Lees meer

Draytek Vigor 2926AC
€251,00 Excl. btw
€303,71 Incl. btw
Op voorraad

VDSL2 / ADSL2/2+ modem/router met een Gigabit LAN poort

Lees meer

Draytek Vigor 130 VDSL2 - ADSL2/2+
€89,00 Excl. btw
€107,69 Incl. btw
Op voorraad

Access point 2.4GHz

Lees meer

Draytek Vigor AP 810
€86,00 Excl. btw
€104,06 Incl. btw
Op voorraad

Gigabit Broadband Router

Lees meer

Draytek Vigor 2133AC
€145,00 Excl. btw
€175,45 Incl. btw
Op voorraad
Draytek USB Thermometer
€23,50 Excl. btw
€28,44 Incl. btw
Op voorraad

Dual Gigaset WAN breedband router 19"

Lees meer

Draytek Vigor 2960 Dual gigabit WAN
€376,00 Excl. btw
€454,96 Incl. btw
Op voorraad

Gigabit Broadband Router

Lees meer

Draytek Vigor 2133
€110,00 Excl. btw
€133,10 Incl. btw
Op voorraad

De Vigor 2862L is een uitgebreide LTE/4G security router met ondersteuning voor LTE Categorie 4, waarmee snelheden tot 150Mbps downstream en 50Mbps upstream behaald kunnen worden.

Lees meer

Draytek Vigor 2862 LTE 4G-modem
€412,00 Excl. btw
€498,52 Incl. btw
Op voorraad
Draytek Vigor 2862 VDSL2-ADSL2-2+
€220,00 Excl. btw
€266,20 Incl. btw
Op voorraad

De Vigor 2862 serie is een VDSL2 / ADSL2/2+ modem met een Gigabit WAN poort, waardoor load balancing, Bandwidth Management en WAN connection fail over kan worden toegepast.

Lees meer

Draytek Vigor 2862 VDSL2-ADSL2-2+
€197,00 Excl. btw
€238,37 Incl. btw
Op voorraad

Wireless Glasvezel Router

Lees meer

Draytek Vigor 2133FVac
€182,00 Excl. btw
€220,22 Incl. btw
Op voorraad
Draytek Vigor 2862B VDSL Bonding
€230,00 Excl. btw
€278,30 Incl. btw
Op voorraad

Bi-directionele SFP Module. TX 1310 nm 20km 100/1000Mbps

Lees meer

Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
€39,00 Excl. btw
€47,19 Incl. btw
Op voorraad
Draytek Vigor 2862 LTE 4G modem
€399,00 Excl. btw
€482,79 Incl. btw
Op voorraad