Draytek

De Vigor 2927 serie is de nieuwste generatie ethernet routers met verbeterde prestatie op diverse gebieden, zoals doorvoersnelheid, security, wireless en VPN performance.

Lees meer

Draytek Vigor 2927 Dual Gb WAN breedband router
€197,00 Excl. btw
€238,37 Incl. btw
Op voorraad

Bi-directionele SFP Module. TX 1310 nm 20km 100/1000Mbps

Lees meer

Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
€39,00 Excl. btw
€47,19 Incl. btw
Op voorraad

Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A

Lees meer

Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A
€16,50 Excl. btw
€19,97 Incl. btw
Op voorraad

Gigabit Broadband Router

Lees meer

Draytek Vigor 2133AC
€141,90 Excl. btw
€171,70 Incl. btw
Op voorraad
Draytek Vigor 2133Vac
€156,90 Excl. btw
€189,85 Incl. btw
Op voorraad

Draytek VigorSwitch G2121 Switch. 12 Gigabit, 4 SFP Combo ports

Lees meer

Draytek VigorSwitch G2121
€143,00 Excl. btw
€173,03 Incl. btw
Op voorraad

Modem/router annex A, 2FXS ports & AC Wave 2

Lees meer

Draytek Vigor 2862Vac VDSL2/ADSL2/2+
€288,00 Excl. btw
€348,48 Incl. btw
Op voorraad

Draytek Vigor 2865 VDSL2 router Annex A

Lees meer

Draytek Vigor 2865 VDSL2 router Annex A
€232,00 Excl. btw
€280,72 Incl. btw
Op voorraad

Access point 2.4GHz

Lees meer

Draytek Vigor AP 810
€88,00 Excl. btw
€106,48 Incl. btw
Op voorraad

Draytek Vigor 165 is een VDSL2 / ADSL2/2+ modem/router met ondersteuning voor super vectoring, waardoor snelheden tot 300Mbps downstream en 100Mbps upstream

Lees meer

Draytek Vigor 165 VDSL2
€89,90 Excl. btw
€108,78 Incl. btw
Op voorraad

Gigabit Broadband Router

Lees meer

Draytek Vigor 2133
€102,90 Excl. btw
€124,51 Incl. btw
Op voorraad

ackmount plates l 2860L-2862-2925-2925L-2926 serie

Lees meer

DrayTek rackmount plate v. inbouw 19" patchkast
€32,00 Excl. btw
€38,72 Incl. btw
Op voorraad
Draytek Vigor 2862 LTE 4G modem
€370,00 Excl. btw
€447,70 Incl. btw
Op voorraad

8 poorts Gigabit PoE + 2 SFP gigabit poorten

Lees meer

Draytek VigorSwitch P1092 8-Poorts PoE Switch
€139,00 Excl. btw
€168,19 Incl. btw
Op voorraad

Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12 VDC 1,5A

Lees meer

Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12 VDC 1,5A
€19,00 Excl. btw
€22,99 Incl. btw
Op voorraad

De Vigor 2927 serie is de nieuwste generatie ethernet routers met verbeterde prestatie op diverse gebieden, zoals doorvoersnelheid, security, wireless en VPN performance.

Lees meer

Draytek Vigor 2927ac Multi WAN Gigabit WiFi Router
€259,00 Excl. btw
€313,39 Incl. btw
Op voorraad

Draytek

DrayTek Corporation, opgericht in 1997, is een in Taiwan gevestigde fabrikant van netwerkapparatuur en managementsystemen. De Chinese naam 居 易 (Ju-Yi) betekent vreedzaam blijven waar je bent, de dingen goed doen en wachten op de kansen die komen.

Snelle betaalbare netwerkoplossingen

Draytek streeft er altijd naar om betrouwbare, snelle en veilige verbindingen te bieden voor het MKB, de professionals en de particuliere markt. Onze missie is hoogwaardige en sterk geïntegreerde netwerkdiensten te leveren tegen een betaalbare prijs en zo een betrouwbare partner te zijn op het gebied van netwerkoplossingen.

Het assortiment bestaat uit: