Draytek

met 8 configureerbare WAN/LAN poorten (waarvan 2× 10G SFP+ en 2× 2,5G en 4× 1G poorten) + 4 gigabit LAN poorten, 9 Gbps NAT doorvoer, 500 VPN met totaal 3Gbps performance, 50 subnetten, IPv6, 19” rack mountable (incl. brackets)

Lees meer

Draytek Vigor 3910 High performance 10G router
€689,05 Excl. btw
€833,75 Incl. btw
Op voorraad

Modem/router annex A, 2FXS ports & AC Wave 2

Lees meer

Draytek Vigor 2862Vac VDSL2/ADSL2/2+
€288,00 Excl. btw
€348,48 Incl. btw
Op voorraad

De Vigor 2927 serie is de nieuwste generatie ethernet routers met verbeterde prestatie op diverse gebieden, zoals doorvoersnelheid, security, wireless en VPN performance.

Lees meer

Draytek Vigor 2927 Dual Gb WAN breedband router
€200,50 Excl. btw
€242,61 Incl. btw
Op voorraad

De VigorAP 802, een compacte dual band wall plug access point. Hiermee is het mogelijk om eenvoudig het draadloze (mesh) netwerk uit te breiden. Deze 802.11ac wall plug AP is speciaal hiervoor ontworpen en kan rechtstreeks in een stopcontact gestoken word

Lees meer

Draytek Vigor AP802 11ac Dual-band AP wall plug
€81,82 Excl. btw
€99,00 Incl. btw
Op voorraad

802.11ac Wave 2 access point

Lees meer

Draytek Vigor AP 903
€127,19 Excl. btw
€153,90 Incl. btw
Op voorraad

8 Port Managed GB Switch

Lees meer

Draytek VigorSwitch G1080
€45,04 Excl. btw
€54,50 Incl. btw
Op voorraad

Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A

Lees meer

Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A
€19,00 Excl. btw
€22,99 Incl. btw
Op voorraad

VigorSwitch P2540x PoE+ 48 Prts GB PoE+, 6 10G SFP+

Lees meer

Draytek P2540x PoE+ 48 Prts GB PoE+, 6 10G SFP+
€699,00 Excl. btw
€845,79 Incl. btw
Op voorraad

De Vigor 2927 serie is de nieuwste generatie ethernet routers met verbeterde prestatie op diverse gebieden, zoals doorvoersnelheid, security, wireless en VPN performance.

Lees meer

Draytek Vigor 2927ac Multi WAN Gigabit WiFi Router
€243,80 Excl. btw
€295,00 Incl. btw
Op voorraad

De Vigor 2765 is een modem/router met ondersteuning voor VDSL Supervectoring, waardoor snelheden tot 300Mbps downstream en 100Mbps upstream behaald kunnen worden.

Lees meer

DrayTek Vigor 2765 VDSL2 router Annex A
€150,41 Excl. btw
€182,00 Incl. btw
Op voorraad

USB Thermometer voor Draytek

Lees meer

Draytek USB Thermometer
€50,50 Excl. btw
€61,11 Incl. btw
Op voorraad

De VigorAP 912C is een multifunctioneel access point dat standalone inzetbaar is, maar ook kan dienen als basis voor een schaalbaar draadloos netwerk. Daarnaast kan het access point gebruikt worden als uitbreiding van een reeds bestaand netwerk.

Lees meer

Bi-directionele SFP Module. TX 1310 nm 20km 100/1000Mbps

Lees meer

Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
€39,00 Excl. btw
€47,19 Incl. btw
Op voorraad

De Vigor 2962 is de krachtigste dual WAN router uit het Draytek-assortiment. Met 4 configureerbare WAN/LAN poorten, een 2,5G ethernet poort, 2,4Gbps NAT performance, 200 VPN LAN-to-LAN tunnels en 20 VLANs is dit model direct inzetbaar in eenvoudige en mee

Lees meer

Draytek Vigor 2962
€399,17 Excl. btw
€483,00 Incl. btw
Op voorraad

De Vigor 2765 is een modem/router met ondersteuning voor VDSL Supervectoring, waardoor snelheden tot 300 Mbps downstream en 100 Mbps upstream behaald kunnen worden.

Lees meer

Draytek Vigor 2765VAC-A VDSL2 Super Vectoring modem/router
€203,31 Excl. btw
€246,01 Incl. btw
Op voorraad

Draytek

DrayTek Corporation, opgericht in 1997, is een in Taiwan gevestigde fabrikant van netwerkapparatuur en managementsystemen. De Chinese naam 居 易 (Ju-Yi) betekent vreedzaam blijven waar je bent, de dingen goed doen en wachten op de kansen die komen.

Snelle betaalbare netwerkoplossingen

Draytek streeft er altijd naar om betrouwbare, snelle en veilige verbindingen te bieden voor het MKB, de professionals en de particuliere markt. Onze missie is hoogwaardige en sterk geïntegreerde netwerkdiensten te leveren tegen een betaalbare prijs en zo een betrouwbare partner te zijn op het gebied van netwerkoplossingen.

Het assortiment bestaat uit:

 

-->