Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Cisco

€48,00 Excl. btw
€58,08 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Op de Cisco SPA112 Voip converter kunt u twee analoge telefoons aansluiten en omvormen naar VoIP

€79,00 Excl. btw
€95,59 Incl. btw
 
 
Niet op voorraad

4 lijns IP Telefoon

€399,00 Excl. btw
€482,79 Incl. btw
 
 
Op voorraad

8821 Wireless Handset

€93,90 Excl. btw
€113,62 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Cisco ip telefoon: 7821

€184,90 Excl. btw
€223,73 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Cisco ip telefoon: 8811

€123,90 Excl. btw
€149,92 Incl. btw
 
 
Op voorraad

7962G Refurbished

€154,80 Excl. btw
€187,31 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Cisco ip telefoon: 7841

€168,80 Excl. btw
€204,25 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Cisco ip telefoon: 7861

€210,00 Excl. btw
€254,10 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Cisco ip telefoon: 8841

€339,00 Excl. btw
€410,19 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Cisco ip telefoon: IP Phone 8865

€302,60 Excl. btw
€366,15 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Cisco Unified 7945G IP Phone - Dark Grey - 2 x Total Line - VoIP - 2 x Network (RJ-45) - Colour - SIP Protocol(s)

€17,50 Excl. btw
€21,18 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Netspanningsadapter voor de Cisco SPA5xx IP toestellen.

€787,50 Excl. btw
€952,88 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Cisco SFP+ 10km LC, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 10000 m

€133,45 Excl. btw
€161,47 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Meraki indoor Dipole Antenna (3.8/5.5 dBi) 6 piece -

€312,67 Excl. btw
€378,33 Incl. btw
 
 
Op voorraad

40GBASE-SR4, 4 lanes, 850 nm MMF -

€322,97 Excl. btw
€390,79 Incl. btw
 
 
Op voorraad

802.11ac Wave 2 4x4:4SS IntAnt E Reg Dom -