Nieuw: Vigor 2927F, glasvezelrouter voor de (klein) zakelijke markt

  • Geplaatst op
  • Door Draytek
  • 0
Nieuw: Vigor 2927F, glasvezelrouter voor de (klein) zakelijke markt

DrayTek introduceert vandaag de Vigor 2927F. Deze router is ontwikkeld voor glasvezelverbindingen in de (klein) zakelijke markt. De Vigor 2927F kan direct op een glasvezellijn worden aangesloten middels de bijgeleverde SFP glasvezel module.

Het ontwerp maakt het mogelijk om de Vigor 2927F op te hangen aan de wand of middels een additionele rackmount plate (VRACK1) te monteren in een patchkast. De extra ethernet WAN verbinding maakt het mogelijk om de Vigor 2927F in te zetten als load balancer of fail over wanneer er een hogere uptime wordt gevraagd.

Hoge doorvoersnelheden
De NAT doorvoer van de Vigor 2927F is 1.8Gbps en de VPN IPsec doorvoer is 800Mbps.

Bijgeleverde SFP module
De Vigor 2927F wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

Voordelen van de DrayTek Vigor 2927F:

  • Gigabit glasvezel SFP slot
  • Multi-WAN tot 4 verbindingen
  • 1.8 Gbps+ doorvoersnelheid
  • Meerdere LAN subnetten – tot 8 subnetten
  • 50 IPSec VPN / 25 SSL VPN verbindingen
Standaard wordt de Vigor 2927F geleverd met een SFP module en glasvezel pakket. Daarnaast is de Vigor 2927F rackmountable. Hiervoor is een rackmount plate leverbaar, zodat de Vigor 2927F in een 19″ patchkast gemonteerd kan worden. 

 

Meer informatie over de Vigor 2927F

Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.