Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Ubiquiti Ubiquiti UniFi ODN Cable, 3m
Ubiquiti UniFi ODN Cable, 3m
€12,00

Cheaper somewhere else?

Let us know!

088 - 00 86 000 info@telecomshop.nl

Ubiquiti UniFi ODN Cable, 3m

Merk: Ubiquiti
|
Click to enlarge
€12,00 Excl. btw
€14,52 Incl. btw
 
 
Op voorraad (9)
|
Op werkdagen voor 16:45 uur besteld, de volgende werkdag in huis
Je hebt nog counting... uur
  • Kopen op rekening voor bedrijven op aanvraag
  • Achteraf en betalen in termijnen voor particulieren
  • Installatie op locatie op aanvraag
Informatie

Ubiquiti UOC-3 - UniFi ODN-kabel, 3meter

De Ubiquiti UniFi ODN-kabel maakt deel uit van het nieuwe UFiber-assortiment. Het is een turquoise, LC naar LC, multi-mode, OM3 fiber patchkabel die is ontworpen voor gebruik met SFP-modules zoals Ubiquiti's UFiber-modules. Het ondersteunt snelheden tot 10 G Ethernet.

UFiber ODN-kabels zijn verkrijgbaar in lengtes van 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m en 5 m.

Productspecificaties:

- Type: UOC-3

- Type kabel: OM3 (duplex)

- Modus: multimodus

- Kleur: Turquoise

- Buitendiameter: 2 mm

- Connectoren: LC-LC

- Aantal threads: 2

- Kerndiameter [?m]: 50/125 (OM3)

- Lengte: 3 m

Niet gevonden wat u zocht?
Laat ons helpen!
Specificaties
Product
Artikelnummer:UOC-3
SKU:UOC-3
Dimensions:0 x 1000 x 0
Gewicht:1000
Tax:21%
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!