Glasvezel

Bi-directionele SFP Module. TX 1310 nm 20km 100/1000Mbps

Lees meer

Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
€39,00 Excl. btw
€47,19 Incl. btw
Op voorraad

Deze krachtige high-performance Gigabit breedband router beschikt over een Active Fiber WAN poort. Met behulp van een SFP module is het mogelijk om een glasvezelverbinding rechtstreeks aan te sluiten op de router.

Lees meer

Draytek Vigor 2960F Dual gigabit WAN
€408,00 Excl. btw
€493,68 Incl. btw
Op voorraad

Wireless Glasvezel Router

Lees meer

Draytek Vigor 2133FVac
€182,00 Excl. btw
€220,22 Incl. btw
Op voorraad