Draytek Glasvezel routers

Draytek glasvezel routers

Bi-directionele SFP Module. TX 1310 nm 20km 100/1000Mbps

Lees meer

Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
€39,00 Excl. btw
€47,19 Incl. btw
Op voorraad

met 8 configureerbare WAN/LAN poorten (waarvan 2× 10G SFP+ en 2× 2,5G en 4× 1G poorten) + 4 gigabit LAN poorten, 9 Gbps NAT doorvoer, 500 VPN met totaal 3Gbps performance, 50 subnetten, IPv6, 19” rack mountable (incl. brackets)

Lees meer

Draytek Vigor 3910 High performance 10G router
€689,05 Excl. btw
€833,75 Incl. btw
Op voorraad

Draytek glasvezel routers

 

Vigor 2133F Serie

Glasvezel router geschikt voor FTTH.

Vigor 2135F Serie

Deze serie bestaat uit glasvezel routers geschikt voor Fiber to the Home (FTTH)

Vigor 2827F Serie

Glasvezel router met een 2de WAN verbinding voor de (klein)zakelijke markt

Vigor 2962F Serie

Glasvezel router met geavanceerde functionaliteiten voor het zakelijke segment

-->