Drytek Accessoires

Bi-directionele SFP Module. TX 1310 nm 20km 100/1000Mbps

Lees meer

Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
€39,00 Excl. btw
€47,19 Incl. btw
Op voorraad
Draytek SFP SX550, Multimode, 1,25Gbps
€44,30 Excl. btw
€53,60 Incl. btw
Op voorraad

Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A

Lees meer

Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A
€16,50 Excl. btw
€19,97 Incl. btw
Op voorraad

Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12 VDC 1,5A

Lees meer

Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12 VDC 1,5A
€19,00 Excl. btw
€22,99 Incl. btw
Op voorraad

USB Thermometer voor Draytek

Lees meer

Draytek USB Thermometer
€23,50 Excl. btw
€28,44 Incl. btw
Op voorraad

ackmount plates l 2860L-2862-2925-2925L-2926 serie

Lees meer

DrayTek rackmount plate v. inbouw 19" patchkast
€32,00 Excl. btw
€38,72 Incl. btw
Op voorraad