Draytek Vigor netwerk dsl, routers, vpn, firewalls en switches

37 ProductenPagina 1 van 3
Draytek Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A
Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A
€24,77Excl. btw€29,97Incl. btw
Op voorraad
Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A...
Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12 VDC 1,5A
Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12 VDC 1,5A
€32,00Excl. btw€38,72Incl. btw
Op voorraad
Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12 VDC 1,5A...
Draytek Draytek USB Thermometer
Draytek USB Thermometer
€32,21Excl. btw€38,97Incl. btw
Op voorraad
USB Thermometer voor Draytek...
Draytek DrayTek rackmount plate v. inbouw 19" patchkast
DrayTek rackmount plate v. inbouw 19" patchkast
€31,98Excl. btw€38,70Incl. btw
Op voorraad
ackmount plates l 2860L-2862-2925-2925L-2926 serie...
Draytek Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
€40,48Excl. btw€48,98Incl. btw
Op voorraad
Bi-directionele SFP Module. TX 1310 nm 20km 100/1000Mbps...
Draytek Draytek VigorSwitch G1080
Draytek VigorSwitch G1080
€44,57Excl. btw€53,93Incl. btw
Op voorraad
8 Port Managed GB Switch...
Draytek Draytek SFP SX550, Multimode, 1,25Gbps
Draytek SFP SX550, Multimode, 1,25Gbps
€57,00Excl. btw€68,97Incl. btw
Op voorraad
850nm (voor Draytek Switches)...
Draytek Draytek Vigor AP 903
Draytek Vigor AP 903
€133,04Excl. btw€160,98Incl. btw
Op voorraad
802.11ac Wave 2 access point...
Draytek Draytek VigorSwitch P2100
Draytek VigorSwitch P2100
€471,36Excl. btw€570,35Incl. btw
Op voorraad
PoE+ 10 prt GB, waarvan 8 GB PoE+, 2x SFP...
Draytek Draytek Vigor 2133Vac
Draytek Vigor 2133Vac
€168,58Excl. btw€203,98Incl. btw
Op voorraad
Gigabit WAN Router...
Netgear Netgear M4300-12X12F Managed Switch
Netgear M4300-12X12F Managed Switch
€2.669,98Excl. btw€3.230,68Incl. btw
Op voorraad
Netgear M4300-12X12F MANAGED SWITCH (XSM4324S-100NES)...
Draytek Draytek Vigor 2862B-A VDSL Bonding
Draytek Vigor 2862B-A VDSL Bonding
€245,43Excl. btw€296,97Incl. btw
Op voorraad
Dual-WAN Security Router...
Draytek Draytek Vigor 2862Bn VDSL Bonding
Draytek Vigor 2862Bn VDSL Bonding
€266,10Excl. btw€321,98Incl. btw
Op voorraad
2.4Ghz Wireless Dual-WAN Security Router...
Draytek Draytek Vigor 2962
Draytek Vigor 2962
€399,15Excl. btw€482,97Incl. btw
Op voorraad
De Vigor 2962 is de krachtigste dual WAN router uit het Draytek-assortiment....
Tiptel Tiptel switch 16x PoE 100Mb
Tiptel switch 16x PoE 100Mb
€298,97Excl. btw€361,75Incl. btw
Op voorraad
tiptel LS5118P 16-poorten 10 / 100M Desktop PoE-switch biedt de naadloze netwerkverbinding. Het integreert 100Mbps Fast Ethernet en 10 Mbps Ethernet-n...
Tiptel Tiptel switch 24x PoE 100Mb - 250W
Tiptel switch 24x PoE 100Mb - 250W
€328,97Excl. btw€398,05Incl. btw
Op voorraad
tiptel LS5126P-250 24-poorten 10 / 100M Desktop manageble PoE-switch biedt de naadloze netwerkverbinding....

Draytek Vigor

DrayTek is een fabrikant van voornamelijk zakelijke netwerk oplossingen waaronder firewalls, VPN-apparaten, routers en draadloze LAN-apparaten.

De beste routers

Draytek heeft de beste VPN routers. De routers kunnen vaak zonder problemen tientallen gelijktijdige VPN sessies aan zonder dat het netwerk traag wordt.

Geschiedenis van Draytek

Het bedrijf werd opgericht in 1997. Hun eerste producten waren ISDN-gebaseerde oplossingen, de eerste was de ISDN Vigor128, een USB-terminaladapter voor Windows en Mac OS

Draytek vigor logo