Draytek Vigor netwerk dsl, routers, vpn, firewalls en switches

DrayTek is een fabrikant van breedband-CPE, waaronder firewalls, VPN-apparaten, routers en draadloze LAN-apparaten.

Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A

Lees meer

Draytek Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12VDC 2.0A
€16,50 Excl. btw
€19,97 Incl. btw
Op voorraad

Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12 VDC 1,5A

Lees meer

Voedingsadapter t.b.v. Draytek 12 VDC 1,5A
€19,00 Excl. btw
€22,99 Incl. btw
Op voorraad

USB Thermometer voor Draytek

Lees meer

Draytek USB Thermometer
€23,50 Excl. btw
€28,44 Incl. btw
Op voorraad

ackmount plates l 2860L-2862-2925-2925L-2926 serie

Lees meer

DrayTek rackmount plate v. inbouw 19" patchkast
€32,00 Excl. btw
€38,72 Incl. btw
Op voorraad

Bi-directionele SFP Module. TX 1310 nm 20km 100/1000Mbps

Lees meer

Draytek SC SFP BiDi RX 1490/1550 nm
€39,00 Excl. btw
€47,19 Incl. btw
Op voorraad

8 Port Managed GB Switch

Lees meer

Draytek VigorSwitch G1080
€45,00 Excl. btw
€54,45 Incl. btw
Op voorraad
Draytek SFP SX550, Multimode, 1,25Gbps
€44,30 Excl. btw
€53,60 Incl. btw
Op voorraad

Access Point 2.4GHz

Lees meer

Draytek Vigor AP 710
€55,00 Excl. btw
€66,55 Incl. btw
Op voorraad

VDSL2 / ADSL2/2+ modem/router met een Gigabit LAN poort

Lees meer

Draytek Vigor 130 VDSL2 - ADSL2/2+
€88,00 Excl. btw
€106,48 Incl. btw
Op voorraad

Access point 2.4GHz

Lees meer

Draytek Vigor AP 810
€88,00 Excl. btw
€106,48 Incl. btw
Op voorraad

Gigabit Broadband Router

Lees meer

Draytek Vigor 2133
€102,90 Excl. btw
€124,51 Incl. btw
Op voorraad

802.11ac Wave 2 access point

Lees meer

Draytek Vigor AP 903
€130,90 Excl. btw
€158,39 Incl. btw
Op voorraad

Draytek Vigor 2762A Annex A VDSL2 / ADSL2/2+ poort modem

Lees meer

Draytek Vigor 2762A
€125,90 Excl. btw
€152,34 Incl. btw
Op voorraad

8 poorts Gigabit PoE + 2 SFP gigabit poorten

Lees meer

Draytek VigorSwitch P1092 8-Poorts PoE Switch
€136,00 Excl. btw
€164,56 Incl. btw
Op voorraad

Gigabit Broadband Router

Lees meer

Draytek Vigor 2133AC
€141,90 Excl. btw
€171,70 Incl. btw
Op voorraad
Draytek Vigor 2133Vac
€156,90 Excl. btw
€189,85 Incl. btw
Op voorraad

Draytek Vigor

DrayTek is een fabrikant van voornamelijk zakelijke netwerk oplossingen waaronder firewalls, VPN-apparaten, routers en draadloze LAN-apparaten.

De beste routers

Draytek heeft de beste VPN routers. De routers kunnen vaak zonder problemen tientallen gelijktijdige VPN sessies aan zonder dat het netwerk traag wordt.

Geschiedenis van Draytek

Het bedrijf werd opgericht in 1997. Hun eerste producten waren ISDN-gebaseerde oplossingen, de eerste was de ISDN Vigor128, een USB-terminaladapter voor Windows en Mac OS

Draytek vigor logo