Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Fibre Cables

€51,05 Excl. btw
€61,77 Incl. btw
 
 
Op voorraad

HPE PremierFlex - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - OM4 - for HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000 StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650

€56,20 Excl. btw
€68,00 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Lenovo LC-LC, 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC

€360,05 Excl. btw
€435,66 Incl. btw
 
 
Op voorraad

HPE PremierFlex - Network cable - MPO multi-mode (M) to MPO multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM4 - for HPE SN6000 StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot

€360,05 Excl. btw
€435,66 Incl. btw
 
 
Op voorraad

HPE PremierFlex - Network cable - MPO multi-mode (M) to MPO multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM4 - for HPE SN6000 StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot