Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Cables

€51,05 Excl. btw
€61,77 Incl. btw
 
 
Op voorraad

HPE PremierFlex - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - OM4 - for HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000 StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650

€27,36 Excl. btw
€33,11 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Converteert de DisplayPort-connector op een HP Compaq Business desktop pc naar een single-link DVI-D poort. De adapter heeft een DisplayPort-connector met sluiting aan de ene zijde en een DVI-D connector aan de andere, voor aansluiting op een DVI-D monito

€64,44 Excl. btw
€77,97 Incl. btw
 
 
Op voorraad

HPE - Stacking cable - 5 m

€56,20 Excl. btw
€68,00 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Lenovo LC-LC, 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC

€17,06 Excl. btw
€20,64 Incl. btw
 
 
Op voorraad

EURO 230V C13 Power Cable Black 5-6ft/1,50-1,80M -

€16,03 Excl. btw
€19,40 Incl. btw
 
 
Op voorraad

HP 213350-001. Lengte snoer: 1,8 m, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Zwart

€22,21 Excl. btw
€26,87 Incl. btw
 
 
Op voorraad

AUSTRALIAN 230V C5 Notebook Power Cable 1,80/2M -

€17,06 Excl. btw
€20,64 Incl. btw
 
 
Op voorraad

SWISS 230V C5 Notebook Power Cable Black 1,80M - #4.15

€17,06 Excl. btw
€20,64 Incl. btw
 
 
Op voorraad

EURO 230V C7 8-Figure Power Cable Black 1,80M - #4.15

€20,15 Excl. btw
€24,38 Incl. btw
 
 
Op voorraad

CHINESE TYPE I C13 Power Cable Black 1,80M - #4.3

€16,03 Excl. btw
€19,40 Incl. btw
 
 
Op voorraad

EURO 230V C13 Power Cable Black 5-6ft/1,50-1,80M - #4.15

€17,06 Excl. btw
€20,64 Incl. btw
 
 
Op voorraad

VGA Cable M-M Black 1,80M/2M - All data pins connected

€18,09 Excl. btw
€21,89 Incl. btw
 
 
Op voorraad

SWISS 230V C13 Standard Power Cable Black 1,80M/2M -

€17,06 Excl. btw
€20,64 Incl. btw
 
 
Op voorraad

EURO 230V C5 Notebook Power Cable 1,80/2M - #4.15 Mickey Mouse/Clover Leaf

€17,06 Excl. btw
€20,64 Incl. btw
 
 
Op voorraad

UK 230V C13 Standard Power Cable 5ft/1,80M - #4.15

€21,18 Excl. btw
€25,63 Incl. btw
 
 
Op voorraad

Cisco - Power cable - IEC 60320 C15 to CEE 7/7 (M) - AC 250 V - 2.44 m - Europe - for Catalyst 3850-24, 3850-48, 9200